Popietė „Joninių žolynai“ su lektore Reda Vaikšnoriene

Druskininkų miesto muziejus ir Galerija švenčia JONINES! Todėl kviečiame birželio 22 d. 13.00 val. susitikti Galerijoje (M. K. Čiurlionio g. 37) popietei „Joninių žolynai“ su lektore Reda Vaikšnoriene, supažindinsiančia mus su žolynų paslaptimis ir iš jų gimstančia produkcija.

Reda Vaikšnorienė jau daugiau kaip 12 metų gilina žinias aromaterapijos srityje (augalų kvapiųjų medžiagų  pritaikymas žmogaus sveikatai palaikyti ir stiprinti) bei daugiau kaip 20 metų kaupia patirtį fitoterapijos srityje. Fitoterapija – disciplina, apimanti natūralių augalinės kilmės medžiagų naudojimą gydymui ir sveikatos stiprinimui.

Ilgametė žolininkės patirtis natūralios kosmetikos gamybos ir botaninės parfumerijos srityse bei vaistinių augalų distiliavime leidžia jai realizuoti savo profesionalumą įvairiausiuose praktiniuose ir teoriniuose mokymuose tiek pradedantiems, tiek pažengusiems aromaterapeutams, natūralios kosmetikos gamintojams, distiliuotojams. Kasmet organizuojamos praktinės augalinių ekstraktų stovyklos suburia entuziastus iš Lietuvos ir užsienio atvykti į Druskininkus tobulintis šioje srityje. Plačiau: https://www.facebook.com/GeraPatarle2

Jeigu nesutrukdys lietus, meistrė parodys distiliavimo procesą.

Taigi, sutikime Joninių naktį pasisėmę žinių apie žolynus!