Koncertas „Spalvingas Bachas“. GUODA GEDVILAITĖ fortepijonas

Balandžio 14 ir 15 dienomis 19 val. pianistė Guoda Gedvilaitė kviečia į Miesto muziejuje rengiamus koncertus „Spalvingas Bachas“.

Guodos Gedvilaitės solo koncertų programos aprėpia muzikos lobyną nuo baroko iki džiazo, nuo J. S. Bacho iki Billo Evanso. Pianistė pasižymi ryškiomis muzikinėmis idėjomis ir išskirtiniu jų atlikimu, jos programos visuomet originalios ir naujos, pilnos fantazijos ir laisvės, jas interpretuojant. Guoda mielai eksperimentuoja ir meta iššūkį nusistovėjusioms klasikinės muzikos taisyklėms. Jos scenos partneriai ne tik žymūs klasikos muzikai, bet ir aktoriai, baleto artistai arba džiazo instrumentalistai.

„Kodėl Bachas? Todėl, kad jis suteikia daug atlikimo laisvės. Bachas savo partitūroje niekada nenurodo, kaip atlikti kūrinį. Taip atlikėjas gali būti laisvas ir pats nuspręsti, kokiame tempe, kokiais štrichais ir kokia nuotaika galėtų suskambėti jo muzika… Bachas yra visoks: ir rimtas, ir žaismingas, ir dainuojantis, ir šokantis, ir susimąstęs, ir šviesus. Tokie bus ir mano koncertai. Šia programa noriu pasidalinti ypatingai spalvingu Bacho charakteriu, kuris atsiskleidžia jo daugiapusiuose muzikos kūrinių žanruose – arijose, choraluose, preliuduose, koncertuose, kantatose, siuitų šokiuose“, – kviesdama į koncertą druskininkiečius ir kurorto svečius, sakė pianistė G. Gedvilaitė.

Bilietus galima įsigyti Druskininkų miesto muziejuje darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. ir likus 1 val. iki koncertų. Internetu – Kakava.lt