Europos muziejų naktis! 2023 gegužės 13

Gegužės 13 d. Druskininkų miesto muziejus ir Galerija kviečia „Šeimadienį“ pratęsti kartu švenčiant Europos muziejų naktį! Nuo 18:00 iki 23:00 val. atversime duris nemokamai ir pakviesime Jus naktinėti Galerijoje bei Muziejuje apšviestame žvakių šviesos, kurios metami šešėliai atskleis nuostabų eksponatų grožį. Ne veltui japonų rašytojas Jun‘ichiro Tanizaki yra pasakęs: „Grožis praranda gyvastingumą, jei panaikinami jo šešėlių efektai“.

Jūsų taip pat lauks:

Druskininkų miesto muziejuje:

19:00 val. Agnės Juškaitės tapybos parodos „Pakelių vaizdai“ atidarymas.

20:00 val. edukacija „Jūra miške“. Juk nepaprastos istorijos gimsta naktį, viena tokių – apie jūrą, tyvuliavusią Druskininkų miške. Kuo ji buvo nepaprasta, kokius lobius po savęs paliko Druskininkuose ir kaip jos vietą užėmė miškas? Edukacijos metu atsakysime į šiuos klausimus. O kad istorija apie jūrą vėl nenugrimztų į užmaršties tamsybes, praktinėje dalyje suliesime senuosius Druskininkų vaizdus su jūros motyvais.

Edukacinis užsiėmimas pavadintas M. K. Čiurlionio 2 simfonijų pavadinimais: „Jūra“ ir „Miške“.

Druskininkų miesto muziejaus galerijoje:

Nuo 18:00 val. turėsite galimybę išvysti skulptūrų ir piešinių parodą bei nusifotografuoti Fotoveidrodžiu su Muziejaus eksponatais.

21:00 val. edukacija „Sveikatingumas Druskininkuose“. Druskininkai siūlo daugybę procedūrų, tačiau kaip išsirinkti geriausią iš jų? Ar tai – purvo vonia? Ar tai – poilsinė diena saulės nutviekstame parke? Šio edukacinio užsiėmimo Sveikatingumas metu interaktyviu būdu, per žaidimus, susipažins su sveikatingumo procedūromis, jų vietomis ir pobūdžiu. Kūrybinio užsiėmimo metu bus kuriami žemėlapiai iš popieriaus, kuriuose atsispindės pačių dalyvių įsivaizduojamos sveikatingumo erdvės.