Druskininkų miesto muziejus ir Galerija kviečia Tarptautinę muziejų naktį švęsti kartu!

2022 m. gegužės 14 d. nuo 20:00 val. iki 23:00 val. kviečiame nemokamai apsilankyti Muziejuje ir Galerijoje ir kūrybiškai praleisti vakarą.

PROGRAMA

Druskininkų miesto muziejuje (M. K. Čiurlionio g. 59)

20:00 val. kūrybinė pamoka „Nupiešk Druskininkų naktį ant vandens“. Jūs išbandysite piešimo ant vandens meną, patys sukursite savo individualų paveikslą – ,,naktį“: nuo kosminio čiurlioniško, leidžiančio keliauti po galaktikas, iki pasakiško, kur danguje plaukia pieno upės ir šviečia sūrio mėnuliai.

Registracija tel. +370 313 51024, el. p.: muziejus@druskininkai.lt, edukacija@druskininkumuziejus.lt

Galerijoje (M. K. Čiurlionio g. 37)

20:00 – 23:00 val. fotoveidrodis: fotosesija su Muziejaus eksponatais, dailės parodos lankymas.

Kviečiame Jus nusifotografuoti fotoveidrodžiu su Muziejaus eksponatais bei aplankyti dailės parodą.

21:00 val. šešėlių teatras: „Ką kužda apie Druskininkus šešėliai? Padavimas apie Grožio šaltinį“. Parodysime trumpą šešėlių teatro spektaklį „Padavimas apie Grožio šaltinį“ ir pakviesime Jus pasigaminti personažus bei suvaidinti savo istoriją.

Registracija tel. +370 313 58007, el. p. muziejus@druskininkai.lt, edukacija@druskininkumuziejus.lt

Laukiame Jūsų!